-22%SNWL14-C50 Ліжко SNOW Forte (Stelaz lozka)
- В наявності
- Код: 121-1081
12 685 ₴
9 894 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| висота: | 81 см |
| ширина: | 146 см |
| довжина: | 205 см |
| спальне місце: | 140х200 см |
| колір: | Bialy uni mat / Bialy mat (C50) |
,Назва: Ліжко / Stelaz lozka.
Ліжко SNWL14-C50 SNOW від польської фабрики Forte.
Випускається в кольорі: білий uni мат / білий мат (С50).
Додатково комплектується висувним ящиком SNWL02-J42 – опція.
УВАГА! Вартість вказана в комплекті разом з ламелями (внеском).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 894 ₴

