
NPLZ02B-D55 Рама з підсвічуванням до шафи CLAIR Forte (Listwy okalajace)
- Немає в наявності
- Код: 121-1026
5 666 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| висота: | 215 см |
| ширина: | 231 см |
| глибина: | 22 см |
| підсвічування: | є |
| колір: | Deska Debowa (D55) |
,Назва: Рама до шафи / Listwy okalajace.
Рама NPLZ02B-D55 CLAIR до шафи CIRS227E3- № 89 від польської фабрики Forte.
Випускається в кольорі: дуб (D55).
Використовувані матеріали: ДСП.
Рама кріпиться із зовнішнього боку корпусу шафи.
Комплектується підсвіткою класу енергоспоживання A+.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шафа |
- Ціна: 5 666 ₴

