Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL ASTOR Velvet — Купити Крісло оксамитове SIGNAL ASTOR VELVET, Bluvel 78 - зелений ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Крісло оксамитове SIGNAL ASTOR Velvet, Блувел 78 - зелений |
| Артикул | ASTORVCZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 46 |
| Висота стільця | 83 см |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 140 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL ASTOR Velvet |
| Обсяг | 0.138 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 55 |
| Ширина стільця | 55 мм |
- Ціна: 3 368 ₴








