Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL AXO BREGO 07 — Купити Обідній стілець SIGNAL AXO BREGO 07 Сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Обідній стілець SIGNAL AXO БРЕГО 07 Сірий |
| Артикул | AXOBRCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 101 см |
| Глибина сидіння | 47 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | Тканина Brego |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL AXO BREGO 07 |
| Обсяг | 0.053 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 43 |
| Ширина стільця | 43 мм |
- Ціна: 1 958 ₴











