Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL GEORGE Velvet — Купити Стілець оксамитовий SIGNAL GEORGE VELVET, Bluvel 86 - темно-синій ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Колір оббивки | Темно-синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець оксамитовий SIGNAL GEORGE Velvet, Блувел 86 - темно-синій |
| Артикул | GEORGEVCGR |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 51 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 150 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL GEORGE Velvet |
| Обсяг | 0.16 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 56 |
| Ширина стільця | 56 мм |
- Ціна: 5 090 ₴










