Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL LEON Velvet — Купити Стілець оксамитовий SIGNAL LEON VELVET, Bluvel 78 - зелений ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець оксамитовий SIGNAL LEON Velvet, Блувел 78 - зелений |
| Артикул | LEONVCZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 51 |
| Висота стільця | 99 см |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 150 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL LEON Velvet |
| Обсяг | 0.14 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 51 |
| Ширина стільця | 51 мм |
- Ціна: 3 962 ₴











