Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL CD-61 — Купити Стілець SIGNAL CD-61, сірий, дуб ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ CD-61, сірий / дуб |
| Артикул | CD61DSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 47 |
| Висота стільця | 77 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Додаткова інформація | SIGNAL CD 61 , SIGNAL CD61 |
| Колір | Дуб |
| Колір рами | дуб |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Мoдель | SIGNAL CD-61 |
| Обсяг | 0.054 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 43 |
| Ширина стільця | 45 мм |
- Ціна: 2 741 ₴



