Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL MOSSO — Купити А ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ MOSSO, білий / дуб |
| Артикул | MOSSOKDB |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 78 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір | Дуб |
| Колір рами | дуб |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | мдф |
| Мoдель | SIGNAL MOSSO |
| Обсяг | 0.023 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 41 |
| Ширина стільця | 46 мм |
- Ціна: 2 030 ₴











