Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-090 хром — Купити Стілець SIGNAL H-090 хром, білий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ H-090 хром, білий |
| Артикул | H090B |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 102 см |
| Глибина сидіння | 45 |
| Додаткова інформація | SIGNAL H 090 хром , SIGNAL H090 хром |
| Колір | Хром |
| Колір рами | хром |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Мoдель | SIGNAL H-090 хром |
| Обсяг | 0.074 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 43 |
| Ширина стільця | 43 мм |
- Ціна: 2 471 ₴











