Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-200 — Купити Стілець SIGNAL H-200, сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ H-200, сірий |
| Артикул | H200SZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 46 |
| Висота стільця | 98 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Додаткова інформація | SIGNAL H 200 , SIGNAL H200 |
| Колір рами | хром |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Мoдель | SIGNAL H-200 |
| Обсяг | 0.048 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 42 |
| Ширина стільця | 42 мм |
- Ціна: 1 789 ₴



