
Кухонний Стілець SIGNAL GINGER VELVET, чорний каркас, сіра оббивка, Bluvel 14 - сірий
- Немає в наявності
- Код: 318100
2 113 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL GINGER Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL GINGER VELVET, чорний каркас, сіра оббивка, Bluvel 14 - сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL GINGER VELVET, чорний каркас / сіра оббивка, Блувел 14 - сірий |
| Артикул | GINGERVCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 85 см |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL GINGER Velvet |
| Обсяг | 0.091 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 51 |
| Ширина стільця | 51 мм |
- Ціна: 2 113 ₴










