Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL IRYS Velvet — Купити Стілець SIGNAL IRYS VELVET, Bluvel 14 - сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL IRYS Velvet, Блувел 14 - сірий |
| Артикул | IRYSVCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 84 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 110 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL IRYS Velvet |
| Обсяг | 0.06 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 46 |
| Ширина стільця | 46 мм |
- Ціна: 1 377 ₴










