Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL IVO Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL IVO VELVET, Bluvel 03 - світло-сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Виробник | IVO |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL IVO Velvet, Блувел 03 - світло-сірий |
| Артикул | IVOCVCJSZ |
| Висота сидіння | 51 |
| Висота стільця | 91 см |
| Глибина сидіння | 39 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL IVO Velvet |
| Обсяг | 0.041 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 45 мм |
- Ціна: 959 ₴











