Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL KIM Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL KIM VELVET, Bluvel 14 - сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL KIM Velvet, Блувел 14 - сірий |
| Артикул | KIMVCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 88 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL KIM Velvet |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 47 |
| Ширина стільця | 47 мм |
- Ціна: 1 472 ₴










