Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL LOU — Купити Кухонне крісло SIGNAL LOU, оливкове ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонне крісло СІГНАЛ LOU, оливкове |
| Артикул | LOUCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 87 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL LOU |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 51 |
| Ширина стільця | 51 мм |
- Ціна: 1 917 ₴











