Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL MILA Velvet — Купити Стілець SIGNAL MILA SZTRUKS Velvet Bluvel 42 - кориця ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL MILA Sztruks Velvet Блувел 42 - кориця |
| Артикул | MILASCCY |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 86 см |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір оббивки | кориця |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 110 |
| Матеріал оббивки | вельвет |
| Мoдель | SIGNAL MILA Velvet |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 50 |
| Ширина стільця | 45 мм |
- Ціна: 1 377 ₴











