Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL MONTE Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL MONTE SZTRUKS Velvet, Bluvel 23 - кремовий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL MONTE Sztruks Velvet, Блувел 23 - кремовий |
| Артикул | MONTESCK |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 87 см |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір оббивки | вершки |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | вельвет |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL MONTE Velvet |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 50 |
| Ширина стільця | 59 мм |
- Ціна: 3 071 ₴











