Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL PRAGA Velvet — Купити Стілець SIGNAL PRAGA SZTRUKS Velvet, Bluvel 66 - каррі ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL PRAGA Sztruks Velvet, Блувел 66 - каррі |
| Артикул | PRAGASCCU |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 84 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір оббивки | каррі |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | вельвет |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL PRAGA Velvet |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Фільтри | Кухонні стільці Вельвет інші кольори |
| Ширина | 50 |
| Ширина стільця | 49 мм |
- Ціна: 2 045 ₴











