Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL PRADO — Купити Стілець SIGNAL PRADO, сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ PRADO, сірий |
| Артикул | PRADOZLSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 83 см |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір рами | золото |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Мoдель | SIGNAL PRADO |
| Обсяг | 0.053 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 59 мм |
- Ціна: 3 368 ₴






