Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL RICARDO — Купити Стілець SIGNAL RICARDO, сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ RICARDO, сірий |
| Артикул | RICARDOSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 88 см |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір рами | сірий |
| Макс. навантаження | 130 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL RICARDO |
| Обсяг | 0.053 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 55 мм |
- Ціна: 3 481 ₴










