Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL TRIX Velvet — Купити Стілець SIGNAL TRIX VELVET, Bluvel 14 - сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL TRIX Velvet, Блувел 14 - сірий |
| Артикул | TRIXVSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 89 см |
| Глибина сидіння | 47 |
| Колір рами | сірий |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL TRIX Velvet |
| Обсяг | 0.071 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 44 |
| Ширина стільця | 49 мм |
- Ціна: 2 495 ₴











