Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL ALAN Brego 77 — Купити Стілець кухонний SIGNAL ALAN BREGO 77, тканина: оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець кухонний SIGNAL ALAN Брего 77, тканина: оливковий |
| Артикул | ALANBRCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 51 |
| Висота стільця | 91 см |
| Глибина сидіння | 39 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | Тканина Brego |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL ALAN Brego 77 |
| Обсяг | 0.041 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 45 мм |
- Ціна: 1 291 ₴











