Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL ALOE TAP — Купити Обідній стілець SIGNAL ALOE TAP оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Обідній стілець SIGNAL ALOE ТАП оливковий |
| Артикул | ALOEMICOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 91 см |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | мікрофібра |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL ALOE TAP |
| Обсяг | 0.059 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 46 |
| Ширина сидіння | 46 |
| Ширина стільця | 46 мм |
- Ціна: 1 813 ₴











