Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL ATOM Velvet — Купити Крісло оксамитове SIGNAL ATOM VELVET, Bluvel 77 - оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Крісло оксамитове SIGNAL ATOM Velvet, Блувел 77 - оливковий |
| Артикул | ATOMVCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 47 |
| Висота стільця | 93 см |
| Глибина сидіння | 39 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL ATOM Velvet |
| Обсяг | 0.028 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 44 |
| Ширина стільця | 44 мм |
- Ціна: 1 088 ₴










