Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL BEN TAP — Купити Обідній стілець SIGNAL BEN TAP Сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Обідній стілець SIGNAL BEN ТАП Сірий |
| Артикул | BENSSCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 81 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 136 |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL BEN TAP |
| Обсяг | 0.04 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 46 |
| Ширина сидіння | 46 |
| Ширина стільця | 46 мм |
- Ціна: 1 343 ₴








