Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL CHIC BREGO 68 — Купити Стілець SIGNAL CHIC BREGO 68 - каррі ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL CHIC БРЕГО 68 - каррі |
| Артикул | CHICBRCCU |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 88 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір оббивки | каррі |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | Тканина Brego |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL CHIC BREGO 68 |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 50 |
| Ширина стільця | 50 мм |
- Ціна: 1 813 ₴











