Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL DAN TAP — Купити Обідній стілець SIGNAL DAN TAP сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Обідній стілець SIGNAL DAN ТАП сірий |
| Артикул | DANMICSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 75 см |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 136 |
| Матеріал оббивки | мікрофібра |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL DAN TAP |
| Обсяг | 0.049 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 49 |
| Ширина сидіння | 43 |
| Ширина стільця | 49 мм |
- Ціна: 1 377 ₴









