Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL KEN BREGO 77 — Купити Стілець обідній SIGNAL KEN BREGO 77 - оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець обідній SIGNAL KEN БРЕГО 77 - оливковий |
| Артикул | KENBRCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 53 |
| Висота стільця | 85 см |
| Глибина сидіння | 40 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 100 |
| Матеріал оббивки | Тканина Brego |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL KEN BREGO 77 |
| Обсяг | 0.067 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 49 |
| Ширина сидіння | 49 |
| Ширина стільця | 49 мм |
- Ціна: 1 741 ₴











