Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL SEMPRE BREGO 34 — Купити Стілець обідній поворотний SIGNAL SEMPRE BREGO 34 - бежевий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець обідній поворотний SIGNAL SEMPRE БРЕГО 34 - бежевий |
| Артикул | SEMPREBRCBE |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 83 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканина + екошкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL SEMPRE BREGO 34 |
| Обсяг | 0.17 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 58 |
| Ширина сидіння | 41 |
| Ширина стільця | 58 мм |
- Ціна: 2 984 ₴











