Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL AUGUST Velvet — Купити Стілець оксамитовий SIGNAL AUGUST VELVET, Bluvel 28 - бежевий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець оксамитовий SIGNAL AUGUST VELVET, Блувел 28 - бежевий |
| Артикул | AUGUSTVCBE |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 51 |
| Висота стільця | 98 см |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 150 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL AUGUST Velvet |
| Обсяг | 0.14 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 56 |
| Ширина стільця | 56 мм |
- Ціна: 3 827 ₴











