Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL CD-56 — Купити Стілець SIGNAL CD-56, синій ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Колір оббивки | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець СІГНАЛ CD-56, синій |
| Артикул | CD56N |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 85 см |
| Глибина сидіння | 37 |
| Додаткова інформація | SIGNAL CD 56 , SIGNAL CD56 |
| Колір рами | синій |
| Макс. навантаження | 130 |
| Матеріал стільниці | дерев'яний |
| Мoдель | SIGNAL CD-56 |
| Обсяг | 0.032 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 40 |
| Ширина стільця | 39 мм |
- Ціна: 1 532 ₴



