Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL MN-SC — Купити Кухонний стілець SIGNAL MN-SC, сірий, білий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний стілець СІГНАЛ MN-SC, сірий / білий |
| Артикул | MNSCBSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір | білий , сірий |
| Колір рами | білий |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Матеріал рами | дерев'яний |
| Мoдель | SIGNAL MN-SC |
| Обсяг | 0.053 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 44 мм |
- Ціна: 2 756 ₴



