Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL AZALIA Buffalo — Купити Стілець SIGNAL AZALIA BUFFALO, Buffalo 11 - чорний ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL AZALIA Буффало, Буффало 11 - чорний |
| Артикул | AZALIACC |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота | 86 мм |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 86 см |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 110 |
| Матеріал оббивки | Тканина буйвола |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL AZALIA Buffalo |
| Обсяг | 0.203403 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 61 |
| Ширина стільця | 61 мм |
- Ціна: 3 564 ₴











