Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-261 — Купити Кухонний стілець SIGNAL H-261, кремовий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний стілець СІГНАЛ H-261, кремовий |
| Артикул | H261KRE |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 38 |
| Додаткова інформація | SIGNAL H 261 , SIGNAL H261 |
| Колір оббивки | вершки |
| Колір рами | хром |
| Макс. навантаження | 140 |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Мoдель | SIGNAL H-261 |
| Обсяг | 0.067 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 40 |
| Ширина стільця | 40 мм |
- Ціна: 1 215 ₴











