Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-261 bis — Купити Стілець SIGNAL H-261 bis alu коричневий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL H-261 бiс alu, коричневий |
| Артикул | H261BISSBR |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 38 |
| Додаткова інформація | SIGNAL H 261 bis , SIGNAL H261 bis |
| Колір рами | алюміній |
| Макс. навантаження | 100 |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Мoдель | SIGNAL H-261 bis |
| Обсяг | 0.027 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 40 |
| Ширина стільця | 40 мм |
- Ціна: 1 146 ₴











