Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-261 Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL H-261 Velvet, Bluvel 19 - чорний ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL H-261 Velvet, Блувел 19 - чорний |
| Артикул | H261VCHC |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 45 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 38 |
| Колір рами | хром |
| Макс. навантаження | 140 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL H-261 Velvet |
| Обсяг | 0.074 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 43 |
| Ширина стільця | 40 мм |
- Ціна: 1 276 ₴











