Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL JILL Velvet — Купити Стілець кухонний SIGNAL JILL VELVET, Bluvel 40 - бежевий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець кухонний SIGNAL JILL Velvet, Блувел 40 - бежевий |
| Артикул | JILLVCBE |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 85 см |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL JILL Velvet |
| Обсяг | 0.073 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 48 |
| Ширина стільця | 48 мм |
- Ціна: 1 789 ₴











