Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL MILA D Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL MILA D Velvet, Bluvel 19 - чорний ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL MILA D Velvet, Блувел 19 - чорний |
| Артикул | MILADVDC |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 86 см |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір рами | дуб |
| Макс. навантаження | 110 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL MILA D Velvet |
| Обсяг | 0.063 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 45 мм |
- Ціна: 1 343 ₴











