Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL LOTUS Velvet — Купити Стілець SIGNAL LOTUS VELVET, Bluvel 4215 - кориця ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL LOTUS Velvet, Блувел 4215 - кориця |
| Артикул | LOTUSVCCY |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 51 |
| Висота стільця | 91 см |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір оббивки | кориця |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL LOTUS Velvet |
| Обсяг | 0.08 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 52 |
| Ширина стільця | 52 мм |
- Ціна: 2 045 ₴











