
Кухонний Стілець SIGNAL MONTE SZTRUKS Velvet, Fjord 86 - темно-синій вельвет
- Немає в наявності
- Код: 318720
3 071 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL MONTE Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL MONTE SZTRUKS Velvet, Fjord 86 - темно-синій вельвет ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Колір оббивки | Темно-синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL MONTE Sztruks Velvet, Фжорд 86 - темно-синій вельвет |
| Артикул | MONTESCGR |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 87 см |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | вельвет |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL MONTE Velvet |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 50 |
| Ширина стільця | 59 мм |
- Ціна: 3 071 ₴










