Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL OTTO Velvet — Купити Стілець SIGNAL OTTO VELVET, Bluvel 14 - сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL OTTO Velvet, Блувел 14 - сірий |
| Артикул | OTTOVCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 94 см |
| Глибина сидіння | 39 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 130 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL OTTO Velvet |
| Обсяг | 0.071 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 44 |
| Ширина стільця | 44 мм |
- Ціна: 1 377 ₴











