Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-441 — Купити Кухонний стілець SIGNAL H-441, сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний стілець СІГНАЛ H-441, сірий |
| Артикул | H441SZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 46 |
| Висота стільця | 102 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Додаткова інформація | SIGNAL H 441 , SIGNAL H441 |
| Колір стільниці | сірий |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Мoдель | SIGNAL H-441 |
| Обсяг | 0.027 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 40 |
| Ширина стільця | 41 мм |
- Ціна: 1 762 ₴



