
Стілець обідній SIGNAL H-441, матеріал: екошкіра, чорний, основа: сталь, хром
- Немає в наявності
- Код: 350240
2 439 ₴
+380 (66) 561-28-34
Людмила
- +380 (73) 886-27-62Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL H-441 — Купити Стілець обідній SIGNAL H-441, матеріал: екошкіра, чорний, основа: сталь, хром ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець обідній СІГНАЛ H-441, матеріал: екошкіра / чорний, основа: сталь / хром |
| Артикул | H441CZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 46 |
| Висота стільця | 102 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір рами | хром |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | екошкіра |
| Мoдель | SIGNAL H-441 |
| Обсяг | 0.027 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 40 |
| Ширина стільця | 41 мм |
- Ціна: 2 439 ₴


