Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL MN-SC — Купити Крісло SIGNAL MN-SC, бежевий кран.239, волоський горіх ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MNSCCOBE |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Вага брутто | 6 |
| Вага нетто | 5.7 |
| Висота | 96 мм |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 96 см |
| Глибина сидіння | 42 |
| Знижка | 1 |
| Колір | волоський горіх |
| Колір оббивки | бежевий кран.239 |
| Колір рами | волоський горіх |
| Кількість посилок (упаковок) | 1 |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна |
| Матеріал рами | дерев'яний |
| Мoдель | SIGNAL MN-SC |
| Обсяг | 0.05184 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 45 |
| Ширина стільця | 44 мм |
| Шматки в упаковці | 2 |
- Ціна: 2 113 ₴





