Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL BALLO BREGO 77 — Купити Обідній стілець поворотний SIGNAL BALLO BREGO 77 - оливковий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Обідній стілець поворотний SIGNAL BALLO БРЕГО 77 - оливковий |
| Артикул | BALLOBRCOL |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 84 см |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір оббивки | оливкова |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | Тканина Brego |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL BALLO BREGO 77 |
| Обсяг | 0.116 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 56 |
| Ширина сидіння | 42 |
| Ширина стільця | 56 мм |
- Ціна: 2 466 ₴











