Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL Cherry Buffalo — Купити Кухонний стілець SIGNAL CHERRY BUFFALO, Buffalo 6 - сірий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний стілець SIGNAL Cherry Буффало, Буффало 6 - сірий |
| Артикул | CHERRYCSZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 87 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL Cherry Buffalo |
| Обсяг | 0.118 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 57 |
| Ширина стільця | 57 мм |
- Ціна: 3 191 ₴











