Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL CHIC Velvet — Купити Стілець SIGNAL CHIC VELVET, Bluvel 19 - чорна оббивка/ніжки хром ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Стілець SIGNAL CHIC Velvet, Блувел 19 - чорний |
| Артикул | CHICVCHC |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 49 |
| Висота стільця | 88 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір | Хром |
| Колір рами | хром |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Мoдель | SIGNAL CHIC Velvet |
| Обсяг | 0.07 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 50 |
| Ширина стільця | 50 мм |
- Ціна: 2 246 ₴










