Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL LINEA Velvet — Купити Кухонний Стілець SIGNAL LINEA VELVET, Bluvel 78 - зелений ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний Стілець SIGNAL LINEA Velvet, Блувел 78 - зелений |
| Артикул | LINEAVCZ |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 48 |
| Висота стільця | 82 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL LINEA Velvet |
| Обсяг | 0.118 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 43 |
| Ширина стільця | 59 мм |
- Ціна: 3 414 ₴










