Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL LISA Basic II — Купити Скляний журнальний столик SIGNAL LISA BASIC II, 60x100 см, венге ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Скляний журнальний столик SIGNAL LISA Басiц II, 60x100 см, венге |
| Артикул | LISABASIC2V |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 100 |
| Колір рами | венге |
| Колір стільниці | прозорий |
| Макс. навантаження | 30 |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Мoдель | SIGNAL LISA Basic II |
| Обсяг | 0.07 |
| Розширюваний | Немає |
| Тип | лавка |
| Форма | прямокутний |
| Ширина | 60 |
| контейнер | Немає |
- Ціна: 3 007 ₴



