Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SIGNAL CHERRY II Velvet — Купити Кухонний стілець SIGNAL CHERRY II Velvet, Bluvel 28 - бежевий ⚡️ ᐉ ВИГІДНА ЦІНА ❤️ в Україні — Київ, Львів, Луцьк, Вінниця ... Інтернет магазин МЕБЛІВ та декору
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Кухонний стілець SIGNAL CHERRY II VELVET, Блувел 28 - бежевий |
| Артикул | CHERRYIIVCBE |
| Виробник | Signal (Сігнал) |
| Висота сидіння | 50 |
| Висота стільця | 88 см |
| Глибина сидіння | 43 |
| Колір рами | чорний |
| Макс. навантаження | 120 |
| Матеріал оббивки | тканинна оксамит |
| Матеріал рами | Метал |
| Мoдель | SIGNAL CHERRY II Velvet |
| Обсяг | 0.068 |
| Тип | Крісло |
| Ширина | 53 |
| Ширина стільця | 53 мм |
- Ціна: 1 849 ₴











